Dariusz „Kaczor” P
Firma godna polecenia.Meble wykonane z dobrych materiałów,osprzęt super,dobrze zaprojektowane i dopasowane,kontakt z firmą oceniam na szóstkę,szczególne podziękowanie dla Pani Moniki;-).Jedyny minusik to wykończenie silikonowe między ściana-blat kuchenny,trzeba doszkolić załogę w tym zakresie.Pozdrawiam i na pewno skorzystam z Państwa usług gdy będzie taka potrzeba.