O nas

Wistolm to firma rodzinna, jaka od lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych oraz szaf wnękowych.
Początki naszej działalności to rok 1990 kiedy to Adam Więckowski założył jednoosobową firmę świadczącą usługi w zakresie stolarstwa meblowego
.

Od początku działalności Naszym głównym celem było oferowanie klientom wysokiego standardu usług oraz wyrobów przygotowanych z najwyższą starannością i precyzją. Nasze meble cechują się solidnym wykonaniem oraz ciekawą formą. Wykonywane zlecenia dopasowywane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta, jaki oczekuje od wnętrz swojego domu wygody, funkcjonalności i ciekawych aranżacji.

W roku 2011 dzięki projektowi Unijnemu firma przekształciła się w spółkę cywilną i wybudowała nowoczesną halę produkcyjną. Ponad 700m2 powierzchni produkcyjnej pozwoliło firmie zatrudnić większą liczbę pracowników jak również zwiększyło znacznie moce produkcyjne oraz skróciło terminy realizacji, a powiększony park maszyn przyczynił się do podniesienia jakości oferowanych mebli.

Dzięki doświadczonej kadrze pracowników możemy dziś zaoferować Państwu meble najwyższej jakości oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Nasze meble tworzymy nie tylko z najlepszych gatunkowo materiałów ale przede wszystkim z pasją, która rozumie potrzeby klienta. Każdy nasz produkt jest wyjątkowy – unikatowy, bo stworzony przez naszych projektantów od podstaw tak by zaspokoić Państwa wizje i wymagania. Ponieważ nasza firma jest producentem mebli na wymiar, jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy rodzaj elementów meblowych: frontów, korpusów oraz blatów roboczych.

Zapraszamy do współpracy.