Jak działamy

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od spotkania w naszym studiu, w którym podczas rozmowy precyzujemy wspólne oczekiwania tak aby dopasować się z naszą ofertą do Państwa potrzeb. Kolejnym etapem są zadania wymagające dokonania dokładnego pomiaru, wykonania projektu i przedstawienia wyceny.

POMIAR: Wykonanie pomiaru pomaga poznać nam wnętrze i obrać odpowiednią drogę do ergonomicznego zaprojektowania pomieszczenia. Dzięki pomocy miernika laserowego, przenosimy precyzyjnie wykonane pomiary do programu komputerowego, w którym zaczynamy tworzyć wnętrze. Pomiar to często nowe pomysły na Państwa wnętrze.

PROJEKT: Projektujemy meble i wnętrza w programie Cad oraz PRO100, które to pozwala na realistyczne odzwierciedlenie kuchni a nawet możemy odbyć wirtualny spacer dzięki modułowi 3D. Kuchnia to miejsce szczególne także pod względem wymogów technicznych. Do każdego wykonanego projektu wykonujemy schemat przyłączy, który określa umiejscowienie instalacji wod-kan-co, elektrycznej, wentylacyjnej, oraz okładziny ściennej. Pozwala to bezpiecznie i w łatwy sposób przygotować instalacje zgodne z wymaganiami producentów agd, rozplanować odpowiednią ilość gniazdek elektrycznych oraz uniknąć komplikacji podczas montażu. Nie ma dwóch takich samych kuchni więc do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.   

WYCENA: Przy tworzeniu wyceny staramy się dopasować do planów finansowych Klienta dobierając odpowiednie materiały lub stosujemy zamienniki tak aby efekt był zamierzony.

MONTAŻ: Profesjonalny montaż, wymagający precyzyjnych technik trwa zwykle kilka dni, a uzależniony jest od rodzaju wykonywanych prac. Stosujemy elektronarzędzia marki Festol, które w trakcie pracy zintegrowane są z odkurzaczem pochłaniającym pył podczas wiercenia lub cięcia. Szanując Państwa wyposażone mieszkania, na czas przebiegu montażu staramy się zabezpieczyć podłogi w pomieszczeniach gdzie pracujemy naszą wykładziną. Na Państwa życzenie zapewniamy także instalatorów do podłączeń gazowych, elektrycznych i wodnych, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania tych prac. Nasza firma posiada również polisę OC na wypadek nieprzewidzianych okoliczności wynikających z prac montażowych.