Marek Mika
Jesteśmy z żoną zadowoleni z naszej kuchni. Jest funkcjonalna, dobrze wykonana i zrobiona w terminie. Po wykonanej usłudze mogliśmy również liczyć na serwis pogwarancyjny.
Jesteśmy z żoną zadowoleni z naszej kuchni. Jest funkcjonalna, dobrze wykonana i zrobiona w terminie. Po wykonanej usłudze mogliśmy również liczyć na serwis pogwarancyjny.