Ola T.
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoloni z mebli firmy Wistolm. Mają bardzo dobrych projektantów, stolarzy i montażystów.
Meble, które u nich zamówiliśmy są wysokiej jakości i spełniają nasze oczekiwania zarówno pod względem praktycznym jak i wizualnym.
Firma Wistolm wykonała już dla nas 2 kuchnie, garderobę, szafę wnękową, meble łazienkowe – i to, że wracamy jest najlepszym świadectwem, że firma ta jest godna polecania.