Grazyna Pawliczek
Firma godna polecenia .Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonana naszej kuchni .W pełni kompetentni i zaangażowani pracownicy ( pierwszy projekt był odrazu trafiony )👍.Świetny kontakt . Montażyści to naprawdę fachowcy na najwyższym poziomie ( szczególna pochwała 😁).Bardzo dziękujemy .